A referencia dúcok listában szereplő galambászok, részben vagy teljes mértékben a Patron termékeket használják.
2016. év
2014. év
Erdei-dúc Kaba S-04
Nemzeti Bajnokság Rövidtávú csapatbajnokság 1.hely
____________________________________________________________________________________________
Kovács József Nagyhegyes S-04
Pannon Maraton Klub 2. sampion tojó
10. Tagszövetség Rövidtáv 1 éves tojó 2. sampion,
Középtáv 1 éves hím 5. és 8. sampion, 1 éves tojó 6., 7. és 8. sampion tojó
S-04 egyesület Rövid és Középtáv egyéni 4db 1. díj
____________________________________________________________________________________________
Szendrei András Heréd V-05
Nemzeti Bajnokság Hosszútávú csapatbajnokság 2.hely
23. Tagszövetség Hosszútávú csapatbajnokság 1.hely
____________________________________________________________________________________________
Barna Zsolt Tiszafüred R-17
26.Tagszövetség I. zóna Rövidtávú csapatbajnokság 1.hely, Középtávú csapatbajnokság 2.hely,
Általánostávú csapatbajnokság 3.hely
____________________________________________________________________________________________
Bődi József Hosszúpályi S-7
10. Tagszövetség Rövidtávú csapatbajnokság 2.hely, Középtávú csapatbajnokság 1.hely, Hosszútávú csapatbajnokság 2.hely, Általánostávú csapatbajnokság 1.hely
____________________________________________________________________________________________
Seres Kálmán Tiszakécske N-09
21. Tagszövetség III. Röpcsoport Rövidtávú csapatbajnokság 1.hely
Középtávú csapatbajnokság 1.hely
____________________________________________________________________________________________
2012. év
Khaut Antal London Nemzeti 1.díj
Teljes mértékben Patron termékekkel felkészítve
____________________________________________________________________________________________
Oláh János Debrecen-Józsa S-06
10. Tagszövetség Középtávú csapatbajnokság 1.hely
____________________________________________________________________________________________
Erdős-Móré páros Hajdúszoboszló S-04
10. Tagszövetség Rövidtávú csapatbajnokság 1.hely
____________________________________________________________________________________________
Hajdú István Budapest B-09
7x kerületibajnok, olimpikon
____________________________________________________________________________________________
Seres Kálmán Tiszakécske N-09
21. Tagszövetség Rövidtávú csapatbajnokság 1.hely
21. Tagszövetség Középtávú csapatbajnokság 1.hely
___________________________________________________________________________________________
Makkos Tamás Ócsa A-11
17.Tagszövetség 8 kerületidíj
____________________________________________________________________________________________
Sebestyén Gábor Kakasd M-02
20. Tagszövetség Rövidtávú sampion tojó 1., 3 , 5., Egyéves tojó 1., hím 4.
M-2 Egyesületi Rövid- és Általánostávú csapatbajnokság 1. hely
____________________________________________________________________________________________
Zelenák Szabolcs Debrecen S-05
10. Tagszövetség Fiatal csapatbajnokság 1.hely
____________________________________________________________________________________________
Szendrei András Heréd V-05
07. Tagszövetség Általánostávú csapatbajnokság 10-es befutóval 7.hely
____________________________________________________________________________________________
Ködmön Ferenc Bükkszenterzsébet Z-33
26.Tagszövetség Rövidtávú csapatbajnokság 4.hely, Középtávú csapatbajnokság 4.hely,
Hosszútávú csapatbajnokság 4.hely, Általánostávú csapatbajnokság 3.hely
____________________________________________________________________________________________
Barna Zsolt Tiszafüred R-17
26.Tagszövetség Rövidtávú csapatbajnokság 5.hely, Középtávú csapatbajnokság 8.hely,
Hosszútávú csapatbajnokság 3.hely, Általánostávú csapatbajnokság 5.hely
_____________________________________________________________________________________________
Barna János Tiszafüred R-17
26.Tagszövetség Rövidtávú csapatbajnokság 8.hely, Középtávú csapatbajnokság 9.hely,
Hosszútávú csapatbajnokság 16.hely, Általánostávú csapatbajnokság 6.hely
_____________________________________________________________________________________________
Móré-Erdős Hajdúszoboszló S-04
10.Tagszövetség Hosszútávú csapatbajnokság 2.hely
_____________________________________________________________________________________________
Orosz József Z-35
23.Tagszövetség 1 éves tojók 3.hely. Egyesületi Rövid-, Közép-, Hosszú-, Általánostávú csapatbajnoksá 3.hely Tagszövetségi Olimpiás gyűrűs verseny 1. hely
____________________________________________________________________________________________
Japport Zoltán Jászberény A-50
07.Tagszövetség Rövidtávú csapatbajnokság 1.hely, Középtávú csapatbajnokság 2.hely,
Hosszútávú csapatbajnokság 11.hely, Általánostávú csapatbajnokság 10/10 1.hely, 10/5 3.hely, Sprint csapatbajnokság 3.hely
www.japportr38.eoldal.hu
___________________________________________________________________________________________________________
Kánya Zsolt Törökszentmiklós G-17 Klub
G-17 Klub Fiatalgalamb csapatbajnokság 1.hely